OBCHODNÍ PODMÍNKY + CENÍK


1) Domluvením termínu focení na Facebooku nebo jiné sociální síti či po emailu, klient potvrzuje, že se seznámil s mým portfoliem a souhlasí s obchodními podmínky. Je si vědom ceny za focení a rozsahem služeb. Jakékoli služby navíc jsou zpoplatněny.

2) Fotografie z rodinného, portrétního, těhotenského a lifestyle focení obdržíte přes úschovnu. Tištěné fotografie nejsou součástí.
Při svatebním focení jsou tištěné fotky součástí ceny. Více v ceníku na požádání.

3) Neukázněnost a nespolupráce apod. u dítěte při rodinném, portrétním či lifestyle focení není možné přičítat k tíži fotografovi a nelze reklamovat. Vlastní vzhled se kterým není klient spokojen na fotografii není důvodem k reklamaci. Nespokojenost a nesouhlas s fotografickým stylem a autorským pojetím fotografa není důvodem k reklamaci zakázky.

4) U fotografií provádím základní retuš a předávám fotografie upravené dle svého uvážení a vkusu. Neodstraňuji kila navíc, nezvětšuji poprsí apod. úpravy.

5) Fotografie dodávám z pravidla do cca 14. dnů. U svateb je dodání fotografií uvedeno ve smlouvě.

6) Honorář za focení je u portrétní, rodinné, lifestyle, boudoir a těhotenské fotografie splatný ihned po focení - hotově. Vyjímečně lze převodem, toto je klient povinen předeslat před samotným focením. U svatebního focení je vše dáno smlouvou. U focení v ateliéru požaduji zálohu při domluvení termínu, a to 1000,-

7) Neupravené fotografie NIKDY neposkytuji, a to ani jiné formáty.

8) Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora.
Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

9) SOUHLAS S POSKYTNUTÍM FOTOGRAFIÍ. Přečtením těchto podmínek a zároveň závazným objednáním termínů mi každý klient dává souhlas k použití fotografií pro mé pracovní účely - převážně ke zveřejnění fotografií do mého portfólia na Facebooku, Instagramu nebo na svých webových stránkách, v případě potřeby pro reklamní účely jako je letáček, vizitka, dárkový poukaz. Pokud si nepřejete, aby Vaše fotografie byly uveřejněny je nutné mě o Vašem rozhodnutí předem upozornit! Pokud tak neučiníte beru to jako Váš souhlas.

10) VAŠIM OBJEDNANÝM TERMÍNEM AUTOMATICKY POTVRZUJETE SCHVÁLENÍ TĚCHTO PODMÍNEK.


Obchodní podmínky platné od 1. 3. 2019